Jūsu grozs

Piegāde

PREČU PIEGĀDES TERMIŅI

Gadījumā, ja preces pasūtījums ir iepriekš saskaņots, preci var saņemt mūsu ofisā pēc adreses:
          Rīga, Maskavas ielā 443, birojs 101 (Maskavas un Krustpils ielas stūrī).
          Ir iespeja noreķinaties ar bankas kārti.
          Darba dienās: no 10.00 līdz 18.00
          Sestdiena: 
brīvdiena 
          Svetdiena: brīvdiena

Preču piegāde notiek katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Preču piegāde tiek veikta:

Rīgas pilsētas robežās - 1-3 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža. Piegādi nodrošina kurjers. Piegādes maksa ir 6.00 EUR līdz mājai.           
Par preci un piegādi Jūs varat norēķināties ar pārskaitījumu, šajā gadījumā preču piegāde notiks 2-3 darba dienu laikā pēc norādītā maksājuma saņemšanas SIA "ELSI" bankas norēķinu kontā. Rēķins tiek nosūtīts uz Jūsu norādīto epastu. Lūdzam nepārskaitīt naudu par pirkumu, kamēr mūsu menedžeris neapstiprinās pasūtījumu! Pasūtījums tiks uzskatīts par pieņemto tikai pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas no mūsu speciālista (Jūs saņemat paziņojumu „Pirkums reģistrēts. Gaidām pirkuma apmaksu” ar faktūrrēķinu).

Latvijas teritorijā - 2-3 darba dienu laikā pēc naudas saņemšanas mūsu bankas norēķinu kontā. Piegādi nodrošina Latvijas Pasts vai DPD Latvija kurjerpasts. Pēc pasūtījuma noformēšanas ar Jums sazināsies mūsu operators, kurš precizēs piegādes laiku, vietu un cenu.
Precīza piegādes maksa Latvijas teritorijā tiek aprēķināta, ņemot vērā preces gabarītus un saņemšanas vietu.
 Jūs varat sazināties ar mūsu menedžeri, pa tālruni 67100420, 29216820.

Preču piegāde ir paredzēta līdz mājai Jūsu pasūtījumā norādītajā adresē. Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties, tādēļ šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur transporta līdzekļiem atļauts apstāties.

Pircējam saņemot preci, piegādes dienesta darbinieku klātbūtnē jāapskata izstrādājums, jāpārbauda, vai tam nav mehānisku defektu, jāpārbauda komplektācija, jāparakstās preces saņemšanas pavadzīmē. Pēc preces saņemšanas un pēc pavadzīmes un garantijas talona parakstīšanas netiks pieņemtas pretenzijas par izstrādājuma ārējo izskatu un komplektāciju.

SVARĪGI! Ja pasūtījuma saņēmējs ir juridiskā persona, tad fiziskai personai, kas pieņem preci, ir jābūt pilnvarotai uz preces saņemšanu.

Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības noliktavā.

Piedāvātā preču un piegādes maksa neietver iekārtu uzstādīšanu un regulēšanu. Preču un iekārtu uzstādīšanu nodrošina mūsu speciālisti par atsevišķu samaksu.

Paldies par pirkumu!

Pieņemt sīkdatnes
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un optimizētu savu darbu. Ja jūs turpināt izmantot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat SIA ELSI sīkdatņu politikai.