Jūsu grozs

Par mums

Firma ELSI no 1994. gada nodarbojas ar plaša spektra radiosakaru līdzekļu piegādāšanu un dažu gadu laikā kļuvusi par vienu no vadošajām kompānijām Latvijā šajā jomā.
     Mūsu asortimentā ir CB rācijas (27 MHz), profesionālās bāzes radiostacijas, jūras, mobilās un pārnēsājamās VHF racijas Albrecht, Icom, Entel, Hytera, President, Midland, kā arī GPS navigatori, akumulatori, barošanas bloki, garnitūra, somiņas, antenas un citi aksesuāri radiostacijām no noliktavas Rīgā un pēc pasūtījuma.
     Mūsu pasūtītāji ir transporta kompānijas, taksometru parki, būvniecības un montāžas organizācijas, aizsardzības organizācijas, sporta klubi, koncertu un citu masu pasākumu organizatori, kā arī mednieki, zvejnieki un tūristi.
  Papildus mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus:
- radiostaciju un antenu-fideru iekārtu montāža, uzstādīšana un regulēšana objektos un uz transporta līdzekļiem;
- konsultējam radiosakaru organizēšanas jautājumos uzņēmumus un organizācijas, kā arī par radio raidošo iekārtu reģistrācijas kārtību un radio licenču saņemšanu;
- nodrošinām garantijas un pēcgarantijas radioiekārtu remontu.
     Mēs esam gatavi palīdzēt Jums radiosakaru shēmas, frekvenču diapazona, pielietojamo iekārtu un tehnoloģisko lēmumu izvēlē Jūsu radiotīkla projektēšanas laikā.
     Kompānija vienmēr ir atvērta lietišķai sadarbībai un tās darbinieki ir gatavi uzklausīt jebkuras Jūsu piezīmes un piedāvājumus.

Pieņemt sīkdatnes
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un optimizētu savu darbu. Ja jūs turpināt izmantot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat SIA ELSI sīkdatņu politikai.