Jūsu grozs

Privātuma politika

Privātuma politika

Pie Elsi, pieejams no https://elsi.lv viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir mūsu apmeklētāju Privātums. Šis privātuma politikas dokuments satur informācijas veidus, ko apkopo un reģistrē Elsi un kā mēs to izmantojam.

ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama plašāka informācija par mūsu Konfidencialitātes politiku, nevilcinieties sazināties ar mums.

šī Konfidencialitātes politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un ir derīga mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ko viņi kopīgoja un/vai vāc Elsi. Šī politika nav piemērojama nevienai informācijai, kas savākta bezsaistē vai izmantojot kanālus, kas nav šī vietne.

piekrišana

izmantojot mūsu tīmekļa vietni, ar šo jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un piekrītat tās noteikumiem.

informācija, ko mēs apkopojam

personiskā informācija, kas jums tiek lūgts sniegt, un iemesli, kāpēc jums tiek lūgts sniegt to, tiks skaidri Jums brīdī mēs lūdzam Jūs sniegt savu personisko informāciju.

ja jūs sazināties ar mums tieši, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, ziņojuma saturu un / vai pielikumus, kurus jūs varat mums nosūtīt, un jebkuru citu informāciju, kuru jūs varat izvēlēties sniegt.

reģistrējoties kontam, mēs varam lūgt jūsu kontaktinformāciju, tostarp tādus vienumus kā vārds, uzņēmuma nosaukums, adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs.

kā mēs izmantojam jūsu informāciju

mēs izmantojam apkopoto informāciju dažādos veidos, tostarp:

  • nodrošināt, darboties un uzturēt mūsu mājas lapā
  • uzlabot, personalizēt un paplašināt mūsu mājas lapā
  • saprast un analizēt, kā jūs izmantojat mūsu mājas lapā
  • izstrādāt jaunus produktus, pakalpojumus, funkcijas un funkcionalitāti
  • sazināties ar jums, vai nu tieši, vai ar kādu no mūsu partneriem, tostarp klientu apkalpošanu, lai nodrošinātu jūs ar jaunumiem un citu informāciju, kas attiecas uz mājas lapā, un mārketinga un reklāmas nolūkos
  • sūtīt jums e-pastus
  • atrast un novērst krāpšanu

Log faili

Elsi seko standarta log failu izmantošanas procedūrai. Šie faili piesakās apmeklētājiem, kad viņi apmeklē tīmekļa vietnes. Visi hostinga uzņēmumi to dara un daļa no hostinga pakalpojumu analīzes. Žurnāla failu apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar jebkādu informāciju, kas ir personiski identificējama. Informācijas mērķis ir analizēt tendences, administrēt vietni, izsekot lietotāju kustībai tīmekļa vietnē un apkopot demogrāfisko informāciju.

sīkfaili un tīmekļa bāksignāli

tāpat kā jebkura cita tīmekļa vietne, Elsi izmanto "sīkdatnes". Šīs Sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp apmeklētāju preferences, un tīmekļa vietnes lapas, kurām apmeklētājs piekļūst vai kuras apmeklējis. Informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāju pārlūkprogrammas veidu un / vai citu informāciju.

lai iegūtu vispārīgāku informāciju par sīkdatnēm, lūdzu, izlasiet "kas ir sīkdatnes".

reklāmas partneru Konfidencialitātes politika

jūs varat iepazīties ar šo sarakstu, lai atrastu Konfidencialitātes politiku katram Elsi reklāmas partnerim.

trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, JavaScript vai tīmekļa bāksignāli, kas tiek izmantoti to attiecīgajās reklāmās, un saites, kas parādās Elsi, kuras tiek nosūtītas tieši uz lietotāju pārlūkprogrammu. Tie automātiski saņem jūsu IP adresi, kad tas notiek. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu to reklāmas kampaņu efektivitāti un / vai personalizētu reklāmas saturu, ko redzat apmeklētajās vietnēs.

ņemiet vērā, ka Elsi nav piekļuves vai kontroles pār šiem sīkfailiem, kurus izmanto trešo pušu reklāmdevēji.

trešo pušu konfidencialitātes politikas

Elsi Konfidencialitātes politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai tīmekļa vietnēm. Tādējādi mēs iesakām jums iepazīties ar šo Trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām konfidencialitātes politikām, lai iegūtu sīkāku informāciju. Tas var ietvert viņu praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot savas individuālās pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību ar konkrētām tīmekļa pārlūkprogrammām, to var atrast pārlūkprogrammu attiecīgajās tīmekļa vietnēs.

CCPA privātuma tiesības (nepārdodiet manu personisko informāciju)

saskaņā ar CCPA, starp citām tiesībām, Kalifornijas patērētājiem ir tiesības uz:

pieprasīt, lai uzņēmums, kas vāc patērētāja personas datus, izpauž kategorijas un konkrētus personas datu gabalus, ko uzņēmums ir savācis par patērētājiem.

pieprasīt, lai uzņēmums dzēstu visus personas datus par patērētāju, ko uzņēmums ir savācis.

pieprasīt, lai uzņēmums, kas pārdod patērētāja personas datus, nepārdod patērētāja personas datus.

ja veicat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis, lai atbildētu uz jums. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

GDPR datu aizsardzības tiesības

mēs vēlamies pārliecināties, ka esat pilnībā informēts par visām jūsu datu aizsardzības tiesībām. Katram lietotājam ir tiesības uz:

tiesības piekļūt-Jums ir tiesības pieprasīt jūsu personas datu kopijas. Mēs varam iekasēt nelielu maksu par šo pakalpojumu.

tiesības uz labošanu-jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labotu jebkādu informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs pabeigtu informāciju, kas, jūsuprāt, ir nepilnīga.

tiesības uz dzēšanu - jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēstu jūsu personas datus, ievērojot noteiktus nosacījumus.

tiesības ierobežot apstrādi - jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs noteiktos apstākļos ierobežotu jūsu personas datu apstrādi.

tiesības iebilst pret apstrādi - jums ir tiesības iebilst pret jūsu personas datu apstrādi noteiktos apstākļos.

tiesības uz datu pārnesamību - jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs noteiktos apstākļos pārsūtītu datus, kurus esam savākuši citai organizācijai vai tieši Jums.

ja veicat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis, lai atbildētu uz jums. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Bērnu informācija

vēl viena mūsu prioritātes daļa ir bērnu aizsardzības pievienošana, izmantojot internetu. Mēs mudinām vecākus un aizbildņus novērot, piedalīties un / vai uzraudzīt un vadīt savu tiešsaistes darbību.

Elsi apzināti nevāc nekādu personu identificējošu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja jūs domājat, ka Jūsu bērns sniedza šāda veida informāciju mūsu mājas lapā, mēs iesakām nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties noņemtu šādu informāciju no mūsu ierakstiem.

Pieņemt sīkdatnes
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un optimizētu savu darbu. Ja jūs turpināt izmantot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat SIA ELSI sīkdatņu politikai.