Jūsu grozs

Kā nopirkt?

Pirkuma noformēšana Internetveikalā ELSI

1. Kur meklēt preci?

Saitē www.elsi.lv, SIA "ELSI" veikalā, zvanot pa tālruni mūsu menedžerim.

2. Kā izvēlēties?

Izmantojiet meklēšanu saitē. Meklēt preci var pēc nosaukuma, pēc ražotāja vai pēc cenas. Ja Jūs neatrada preci saitē, sazinieties ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums meklēšanā. Visas preču cenas ir norādītas ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%.
Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.

3. Kā ievietot preci grozā?

Izvēloties Jums nepieciešamo preci, uzspiediet pogu „Pirkt” blakus preces attēlošanai un viena Preces vienība automātiski nokļūs Jūsu „Grozā”. Jūs varat izvēlēties vairākas preces. Nospiežot uz atsaucēs „Grozs” (mājas lapas katrā augšējā, labajā stūrī), Jūs varat iepazīties ar tās saturu (preču nosaukums, daudzums un cena), kā arī rediģēt izvēlētas pozīcijas.

4. Kā noformēt pasūtījumu?

Pasūtījuma noformēšanai pārejiet savā „Grozā”, kur Jūs varat izmainīt preces eksemplāru daudzumu, izmainot skaitļus ailē „Gab.”, vai dzēst atsevišķas preces ar pogas „Izdzēst” palīdzību. Pēc groza satura izmaiņām, uzspiediet pogu „Atjaunot”.
Ja vēlaties veikt pasūtījumu, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formas laukumus. Laukumi, kuri ir atzīmēti ar zvaigznīti, ir obligāti aizpildāmi. Īpašu uzmanību pievērsiet aiļu aizpildīšanas precizitātei: kontaktu telefons, elektroniskā pasta adrese un piegādes adrese, kā arī vēlamo apmaksas veidu. Mēs būsim pateicīgi, ja speciālā ailē „Vēlams piegādes laiks” (pasūtījuma apakšējā daļā) Jūs norādīsiet vēlamo piegādes laiku. Ja visa informācija ir ievadīta pareizi, nospiediet "Pasūtīt". Jūsu pasūtījums tiek nosūtīts mūsu klientu servisam, bet uz Jūsu norādīto e-pasta adresi automātiski tiks nosūtīts paziņojums ar detalizētu informāciju par pasūtījumu. Pēc pasūtījuma saņemšanas menedžeris sazināsies ar Jums detaļu precizēšanai. Lūdzam nepārskaitīt naudu par pirkumu, kamēr mūsu menedžeris neapstiprinās pasūtījumu! Pasūtījums tiks uzskatīts par pieņemto tikai pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas no mūsu speciālista (Jūs saņemat otro paziņojumu „Pirkums reģistrēts. Gaidām pirkuma apmaksu” ar rēķinu).

5. Kā apmaksāt pasūtījumu?

Par precēm un piegādes izmaksām Jūs varat norēķināties:
- skaidrā naudā veikalā Maskavas 443
- ar pārskaitījumu, ja piegādes adrese ir cita vieta Latvijā
SIA “ELSI” veikalā (Maskavas 443, birojs 101, Rīga) ir iespēja norēķināties ar bankas kārti.
Ja izvēlētais apmaksas veids ir pārskaitījums, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi automātiski tiks nosūtīts rēķins (noformējot maksājumu obligāti jānorāda pasūtījuma numuru un datumu).

6. Kā saņemt preci?

Preci var saņemt SIA “ELSI” veikalā, vai izmantot piegādes pakalpojumu (sīkāk sk. sadalē „Piegāde”). Precīzus piegādes termiņus Jums paziņos menedžeris, pasūtījuma apstiprināšanas laikā.
Obligāti pārliecinieties par preces komplektumu un par to, ka precei nav trūkumu pirms parakstīt dokumentu par preces saņemšanu.

Uzmanību, svarīga informācija!
Latvijas Republikā PMR rāciju lietošanai (izņemot PMR446 standarta nelicencētās rācijas) ir nepieciešama individuāla vai koplietojama radiofrekvences piešķīruma lietošanas atļauja, ko izsniedz VAS “Elektroniskie sakari”.
Sīkāku informāciju sk.: www.vases.lv

Paldies par pirkumu!

Ar cieņu,
Jūsu "elsi.lv"

Pieņemt sīkdatnes
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un optimizētu savu darbu. Ja jūs turpināt izmantot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat SIA ELSI sīkdatņu politikai.